بازدید مهندس اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی از شرکت آلومینیوم ایران

201

مهندس بهروز اکرمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در بازدید از ایرالکو ؛

ایرالکو می تواند یک نمونه و الگوی قابل اعتنا برای صنعت استان و کشور باشد.

 

روابط عمومی ایرالکو: مهندس بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی به همراه دکتر بختیاری فرماندار اراک وآدینه مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری مرکزی در روز پنج شنبه مورخ ۹۸/۰۳/۰۲ ضمن ملاقات با مهندس مجیدی مدیر عامل ایرالکو از خطوط تولید و طرح های توسعه ای شرکت آلومینیوم ایران بازدید به عمل آوردند.

 

DSC_8127

 

 

DSC_8126

 

 

 

وی در خصوص ارزیابی خود در بازدید از ایرالکو گفت: امروز توفیقی حاصل شد تا در خدمت زحمت کشان صنعت آلومینیوم؛ جناب آقای مهندس مجیدی و همکاران پرتلاش ایشان، در ایرالکو باشیم، در راستای بازدید از بنگاه های اقتصادی بزرگ که از قبل برنامه ریزی شده بود، امروز به ایرالکو آمدیم و از نزدیک شاهد کار و تلاش همراه با نوآوری ها و خلاقیت های این عزیزان بودیم. کار تولیدی که در این بنگاه اقتصادی بزرگ و بنام صورت می پذیرد می تواند هر ایرانی صاحب ذوق را به وجد بیاورد و موجب سرافرازی گردد.

 

DSC_8145

 

 

 

 

DSC_8155

 

 

وی افزود: در گفتگوهایی که از نزدیک با کارگران این مجموعه ی صنعتی عظیم داشتیم، گویای رضایت نسبی این عزیزان از وضعیت ایرالکو بود که خود، نوید بخش آینده ای روشن برای این شرکت می باشد. همچنین توضیحاتی که از مهندسین محترم ایرالکو ارائه شد، بیانگر یک تلاش هوشمندانه و هدفمند در راستای خودکفایی ایرالکو در زمینه های مختلف بود که جای بسی خرسندی و خوشحالی دارد.

 

DSC_8170

 

 

DSC_8182

 

 

DSC_8196