مراسم تقدیر از مدرسین مرکز آموزش علمی کاربردی آلومینیوم ایران برگزار شد

271

مهندس مجیدی در آیین تقدیر از مدرسین مرکز آموزش علمی کاربردی آلومینیوم ایران: آموزش نقش بسیار مؤثری در پیشبرد اهداف ایرالکو دارد و هدف ما تربیت نیروهای زبده در هر دو عرصه ی دانش تئوری و مهارت عملی است.

222

روابط عمومی و صنعتی: همزمان با سالروز ولادت با سعادت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی علیه السلام؛ نشست هم اندیشی و آیین تقدیر از مدرسین مرکز آموزش علمی کاربردی آلومینیوم ایران، در دو بخش مجزا در مورخه ۳۱/۰۲/۹۸در باشگاه شرکت آلومینیوم ایران برگزار گردید. در ابتدا، نشست هم اندیشی با حضور دکتر رئوفی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، مهندس غفاری مدیر آموزش ایرالکو و مدرسین مرکز آموزش علمی کاربردی آلومینیوم ایران؛ برگزار گردید و سپس در بخش دوم، آیین تجلیل و تقدیر از مدرسین این مرکز، با حضور مهندس مجیدی مدیر عامل، مهندس بوالحسنی مدیر کارخانه و تنی چند از معاونین و مدیران ایرالکو برگزار گردید.

DSC_7913

مدیر عامل شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) در این مراسم، ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت دومین امام شیعیان جهان، حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام گفت: آموزش نیروی انسانی از اهمیت بسیار بالایی در تمامی مجموعه ها برخوردار است و ما نیز اهتمام ویژه ای به این مسئله ی بسیار مهم داریم. ایشان همچنین تأکید نمود؛ آموزش در پیشبرد اهداف کارخانه، بسیار مؤثر است و می تواند در حل مشکلاتی که ما بر سر راه رسیدن به این اهداف داریم، کمک شایانی باشد.

مهندس مجیدی در ادامه افزود: هدف ما از آموزش، فقط ارائه ی مدرک نیست؛ بلکه ما به دنبال تربیت و پرورش نیروی کار زبده و آموزش دیده ای هستیم که هم در عرصه ی دانش تئوری و هم در پیاده سازی آن دانش در مرحله اجرا و عمل، توانمند باشد.

DSC_7932

 

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به اهمیت دانشگاه علمی کاربردی؛ اذعان داشت:این دانشگاه یک ویژگی دارد که در پرورش دانشجویان خود بایدآن ها را طوری تعلیم دهند

که بتوانند علم را در کار و عمل پیاده سازی کنند و از این رو با دیگر دانشگاه ها متفاوت است.

مهندس مجیدی همچنین تصریح نمود: ما از پتانسیل بسیار بالایی در زمینه ی آموزش توأمان علمی و عملی نیروی انسانی خود و نیز سایر دانشجویان ورودی، در مرکز آموزش علمی کاربردی آلومینیوم ایران برخوردار هستیم و تمام سعی ما بر محقق نمودن این امر مهم می باشد تا بتوانیم به بخشی از اهداف تعریف شده ی شرکت که مرتبط با مقوله ی آموزش است، برسیم.

 

 

DSC_7919

 

 

در بخش پایانی مراسم نیز، با اهدای لوح های سپاس؛ از اساتید و مدرسین مرکز آموزش علمی کاربردی ایرالکو تقدیر به عمل آمد.

 

 

DSC_7933

 

 

DSC_7944

 

 

DSC_7955

 

 

DSC_7946