آیین تکریم بازنشستگان سال ۹۷ ایرالکو

339

آیین تکریم بازنشستگان سال ۹۷ ایرالکو

مهندس مجیدی مدیر عامل شرکت آلومینیوم ایران در تجلیل از بازنشستگان ایرالکو؛ افتخار می کنم که در جمع پیشکسوتان صنعت آلومینیوم هستم.

 

روابط عمومی و صنعتی: در شامگاه یکم خرداد ماه ۹۸، آیین تکریم بازنشستگان سال ۱۳۹۷  شرکت آلومینیوم ایرانبا حضور مهندس مجیدی مدیر عامل شرکت آلومینیوم ایران، مهندس زاوشی عضو هیئت مدیره، مهندس بوالحسنی مدیر کارخانه، معاونین، مدیران و بازنشستگان ایرالکو، برگزار گردید.

در ابتدای مراسم مهندس مجیدی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه ی مسلمانان در ماه مبارک رمضان، حضور در این مراسم را از منظر حضور در جمع  پیشکسوتان صنعت آلومینیوم کشور، موجب افتخار برشمرد و گفت: صنعت آلومینیوم در کشور ما، صنعتی است که در جاهای بسیار محدودیدر کشور وجود دارد و لذافراگیری مهارت و دانش این صنعت برای نسل جوان، از طریق همین شرکت ها از جمله ایرالکو که پرچم دار توسعه این فلز استراتژیک در کشور است مقدور می باشد و انتقال تجارب ارزشمند نیرو های قدیمی به نسل جدید برای ادامه ی حیات این صنعت استراتژیک، یک لازمه ی بی چون و چراست و کلیدی است که می تواند راهگشا باشد.

 

 

DSC_80433

 

 

 

DSC_8014

 

 

 

مدیر عامل شرکت آلومینیوم ایران در بخش دیگری از سخنان خود اذعان داشت: زمانی که افراد از دانشگاه فارغ التحصیل می شوند، صرفاً یک علم و دانشی دارند که بدون تجربه نمی توانند آن را به کار بگیرند و آن چه که باعث پیاده کردن دانش نیروی کار جوان در محیط کار و عمل می شود، مهارت های عملی استاد کار با تجربه است و می بینیم امر مهمی که محیط کار به ما می آموزد، مسئله ی استاد و شاگردی است که طی آن، فرد با تجربه؛ نیروهای تازه وارد را تحت آموزش خود قرار می دهد و در پایان مدت کارش، امیدوار است که چند نیروی کارآزموده همانند خودش پرورش داده و تربیت کرده است.

 

 

DSC_8024

 

 

وی کوله بار تجارب کاری و اندوخته های همکارانی که پس از سال های کار و تلاش خالصانه، به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند را گنجینه ای برای صنعت آلومینیوم کشور برشمرد و افزود: امروز شما عزیزان با دریایی از دانش ژرف و گهربار، بازنشسته شده اید و اینجانب خواهشمندم این تجربه ی گرانسنگ را در اختیار توسعه و بسط این صنعت قرار دهید.

 

 

DSC_8025

 

 

مهندس مجیدی حضور در میدان کار و تلاش را باعث حفظ دانش به دست آمده و تجارب سودمند کاری دانست و خطاب به بازنشستگان گفت: برای دور نشدن از دانش روز، بهتر است که انسان در عرصه ی فعالیت خود به هر طریقی که برایش میسر است ادامه ی کار دهد و با انتقال سرمایه ی ارزشمند کاری خویش به نسل بعد، موجبات پیشرفت صنعت میهنش را فراهم نماید.

 

 

DSC_8026

 

 

مدیر عامل ایرالکو در پایان سخنان خود همچنین تصریح نمود: شما بازنشستگان محترم، سرمایه های کارخانه هستید و عموم همکاران گرامی باید با همدلی و وفاق، به مجموعه ی ارزشمند شرکت آلومینیوم ایران به عنوان نگین درخشان صنعت آلومینیوم کشور، افتخار کنند و شایسته است همگی به عنوان عضوی از اعضای این خانواده ی ارزشمند، بر خود ببالیم و مسئولیت خطیرمان که همانا بزرگ داشتن نام و مرتبه ی ایرالکو و کمک به اعتلا و درخشش بیش از پیش آن است را مورد توجه ویژه قرار دهیم.

 

 

DSC_8027

 

 

DSC_8028

 

 

DSC_8039

 

 

پس از سخنرانی مدیر عامل شرکت آلومینیوم ایران، از همکاران محترم بازنشسته تجلیل شد و لوح های  تقدیر به این عزیزان اهدا گردید.

 

 

DSC_8067

 

 

DSC_8073

 

 

DSC_8092

 

 

DSC_8106