بازدید معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی و مدیرکل محیط زیست استان مرکزی از شرکت آلومینیوم ایران

483

روابط عمومی و صنعتی: دکتر نظری معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی به همراه مهندس یوسفی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی و هیات همراه در تاریخ یکم آبان ماه از شرکت آلومینیوم ایران بازدید نمودند.

در این بازدید که با همراهی دکتر میراشرفی مدیر عامل، معاونین، مدیران و اعضای شورای اسلامی کار کارخانه صورت پذیرفت، معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی و مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی، ضمن حضور در کارگاه ها و واحدهای مختلف کارخانه و گفتگوی مستقیم با اعضای شورا و پرسنل ارجمند، از نزدیک با فرآیند و چگونگی تولید شمش آلومینیوم آشنا گردیدند و ضمن برگزاری نشستی با مسئولین و اعضای شورای اسلامی کار شرکت، در جریان برنامه ها و اجرای طرح های توسعه ای و اورهال شرکت قرار گرفتند.

معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی بر روند تسریع طرح‌های توسعه‌ای و اورهال شرکت در بخش‌های مختلف تأکید و آمادگی استان را برای همکاری با ایرالکو در حل مسائل موجود اعلام نمودند.

دکتر میر اشرفی مدیرعامل ایرالکو ضمن تأکید بر ادامه روند اورهال شرکت که مد نظر اعضای هیأت مدیره نیز می‌باشد، بر تسریع در حل بهره‌برداری از مولد اضطراری، نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی، پروژه نیروگاه ۱۰۰ مگاواتی تجدید پذیر (خورشیدی) و پروژه ۷۵ هزار تنی تغییر تکنولوژی ۶۸ به ۲۰۰ کیلوآمپر با مساعدت همیشگی مسئولین استان تأکید نمودند.