حضور تیم فوتبال آلومینیوم اراک در ایرالکو و تبریک روز جهانی کارگر

185

  روابط عمومی و صنعتی: اعضای تیم فوتبال آلومینیوم اراک در تاریخ دهم اردیبهشت ماه و به مناسبت تبریک روز جهانی کارگر به کارگران گرانقدر و شریف شرکت آلومینیوم ایران در کارخانه حضور یافتند. در این برنامه که با حضور دکتر میر اشرفی، سرپرست مدیریت عامل، دکتر رضایی قائم مقام اجرائی کارخانه، دکتر رجائیان مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی؛ سرمربی، کادر مربیان و بازیکنان تیم فوتبال همراه بود، دکتر میر اشرفی ضمن تشکر و تقدیر از حضور اعضای تیم فوتبال در کارخانه و با تاکید بر نشاط اجتماعی حاصل از فعالیت باشگاه فوتبال، طی سخنانی بیان نمود: کارگران ایرالکو ولی‌نعمتان ما هستند و همه ما به نوعی مدیون و وام‌دار زحمات و تلاش‌های کارگران خدوم شرکت هستیم. توقع بر این است همان‌گونه که ایرالکو نخستین تولید کننده آلومینیوم در ایران بوده، در سایر سطوح، بویژه ورزش و فوتبال نیز در بالاترین رتبه قرار بگیریم.

وی با توجه به شرایط حاکم بر جهان، همراه بودن با تغییرات جهانی را ضروری دانسته و تاکید نمود: هر فرد یا سازمانی که نتواند با تغییرات همراه و همگام باشد، در نهایت محکوم به فناست.

دکتر رجائیان مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک نیز به نمایندگی از مدیریت، مربیان، بازیکنان و هواداران این تیم، ضمن تبریک روز کارگر به کارگران پرتلاش ایرالکو و همراهی وافر و موثر دکتر میر اشرفی در بررسی و رفع مسایل و مشکلات باشگاه، اظهار داشت: اعتبار و وجود باشگاه فوتبال آلومینیوم نشأت گرفته از زحمات و تلاش‌های جهادگونه کارگران شریف ایرالکوست. امروز تیم فوتبال آلومینیوم توانسته جایگاه خود را در لیگ برتر تثبیت کند و کابوسی برای تیم‌های بزرگ و پرطرفدار کشور باشد.

در پایان اعضای تیم فوتبال آلومینیوم با حضور در کارگاه های مختلف تولیدی، با اهدای شاخه گل به پرسنل محترم، در فضایی صمیمی، از زحمات تلاشگران عرصه تولید تقدیر به عمل آوردند.