بازدید مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی و هیأت همراه از ایرالکو

444

روابط عمومی و صنعتی: بهزاد سام دلیری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی و هیأت همراه ایشان در تاریخ ۷/۴/ ۱۴۰۰ در راستای آشنایی و بررسی ظرفیت، توانمندی‌ها ووضعیت شرکت آلومینیوم ایران، از ایرالکو بازدید نموده و طی نشستی صمیمانه با مدیر عامل و جمعی ازمعاونین، مدیران، رئیس و نائب‌رئیس شورای اسلامی کار ایرالکو، از نزدیک در جریان مسائل کارگری و تولید این کارخانه قرار گرفته و بر تلاش برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی، حفظ و توسعه اشتغال و تحقق شعار سال “تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها” تاکید نمودند.

مدیر عامل ایرالکو نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در طی این نشست، گزارشی از برنامه ها و شرایط کنونی ایرالکو ارائه داده و تعامل و ارتباط دو سویه بیشتر را خواستار شدند.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با حضور در کارخانه ایرالکو، پس از نشست با مدیران این شرکت از خطوط تولید آن بازدید نمودند.

 

سام دلیری، مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ضمن قدردانی و تشکر از مدیران و پرسنل ارجمند ایرالکو،  برای اشتغال و حفظ آن در شرایط سخت و دشوار تحریم‌ها و بیماری کرونا، از مهندس مجیدی به خاطر اهتمام ویژه ایشان به ورزش کارگری با اهدای لوح سپاس، تقدیر و تشکر به عمل آورد.