نشست فرماندهان و پیشکسوتان مهندسین سپاه در دفاع مقدس با مهندس مجیدی مدیر عامل ایرالکو

355

جمعی از مجمع مهندسی دفاع مقدس در سپاه در روز دوشنبه مورخ ۹۹/۰۵/۲۱ میهمان مهندس مجیدی مدیر عامل شرکت آلومینیوم ایران بودند . در ابتدا این جلسه مهندس مجیدی ضمن خیر مقدم گزارش مفصلی از احداث شرکت آلومینیوم ایران ، وضعیت تأمین مواد اولیه درجریان تحریم ها ، طرح های توسعه ای و در دست اجراء ، وضعیت فروش داخلی وصادرات محصولات ، تأمین ارز مورد نیاز و نیروی انسانی به مدعوین ارائه نمودند .

در ادامه مهندس عندلیب از پیشکسوتان مجمع مهندسی سپاه ضمن تقدیر و تشکر ازمدیر عامل ایرالکو افزود : از میزبانی مهندس مجیدی که از نیروهای ارزشی وباسابقهجبهه وجنگ می باشند تقدیر و تشکر می نمایم .

وی افزود : مجمع مهندسین دفاع مقدس یک تشکل مردم نهاد است که در سال ۱۳۹۳ در اداره ثبت شرکت ها به عنوان یک سازمان مردمی به ثبت رسیده است و هدف آن ارائه خدمات فرهنگی و مهندسی به شرکت ها ، مؤسسات و ارگان های دولتی و خصوصی است . مهندس عندلیب اظهار داشت : این تشکل مردم نهاد به هیچ وجه کار سیاسی ،اقتصادی و انتفاعی نخواهد کرد و انشاءا… با یاری خداوند و دلسوختگان نظام مقدس اسلامی در جهت رفع معضلات و مشکلات راهکارهای عملی و قابل اجراء ارائه خواهد نمود .

در ادامه حاج آقای مالک از پیشکسوتان جبهه وجنگ شهرستان اراک در خصوص نقش تأثیر گذار ایرالکو در هشت سال دفاع مقدس توضیحاتی ارائه نمودند .

در این نشست مهندس ابوالحسنی فرمانده سابق لشکر ۴۲ قدر و مهندس علیرضا احمدی معاونت بهره برداری ، برنامه ریزی ، توسعه وتحقیقات ایرالکو  وجمعی از مهندسین وپیشکسوتان سپاه حضور داشتند .

در پایان نشست مدعوین محترم از کارگاه های تولیدی بازدید به عمل آوردند و مهندس احمدی توضیحات کاملی در خصوص فرآیند تولید در شرکت آلومینیوم ایران ارائه نمودند .