امکانات تفریحی و رفاهی

7661

بوستان شهدای آلومینیوم

همه ساله در فصل بهار، بوستان شهدای شرکت آلومینیوم ایران به دلیل داشتن فضای سبزی به مساحت سه هزار متر مربع و امکانات مختلف و کم نظیر مانند بزرگترین دریاچه مصنوعی استان، وجود تعداد۸۰ عدد آلاچیق، وسائل بازی گوناگون، امنیت و سلامت محیط پذیرای تعداد بی شماری از دانش آموزان اراک و شهرهای اطراف می باشد. به اذعان سازمان آموزش و پرورش کلان شهر اراک، بیشترین تقاضای استفاده از پارک ها برای اردوهای دانش آموزی، متعلق به پارک ایرالکو است. امسال نیز بیش از ۵۰ مدرسه و موسسه آموزشی و بالغ بر ده هزار نفر دانش آموز از مجموعه پارک ایرالکو استفاده نمودند. تنها در دو سال گذشته بیش از ۴۰ هزار دانش آموز در قالب اردوهای دانش آموزی از پارک استفاده نمودند.

مهمانسرای فخر آلومینیوم

مجموعه مهمانسراي فخر كاركنان شركت آلومينوم ايران واقع در شهرصنعتي به عنوان يك مجموعه خدمات رفاهي ميباشد كه ماموريت اين مجموعه ارائه سرويس از قبيل سرو غذا به پرسنل محترم شركت اعم از شاغل و بازنشسته و اسكان دادن به ميهمانان معرفي شده توسط شركت مي باشد. همچنين اين مجموعه شامل ۲ سالن غذاخوري با ظرفيت ۴۰۰ نفر و تعداد ۲۲ آلاچيق با ظرفيت ۱۵۰ نفر مي باشد.

شرکت آلومینیوم ایران در دو استان خراسان رضوی شهر مشهد و استان مازندران شهر نوشهر دارای اقامتگاه جهت اسکان و استفاده پرسنل کارخانه و خانواده ایشان می باشد.

 

اقامت گاه های شهر مشهد

در شهر مقدس مشهد چهار اقامتگاه به نامهای هتل فردوس، زائرسرای قدس (خارج از بهره برداری)، هتل فردیس و مجتمع زیست خاور وجود دارد که با توجه به قرار داشتن در جوار مرقد مطهر امام رضا (ع) موقعیت مناسبی را نیز دارا می باشند.

در سال ۱۳۹۷ در مجموع اقامتگاه های مشهد، در حدود ۳۳ هزار نفر شب از میهامانان شرکت از این اماکن استفاده نمودند.

اقامت گاه های شمال

در استان مازندران و در شهر نوشهر ایرالکو دارای ۲۶ واحد ویلا و آپارتمان می باشدکه تعداد ۱۴ باب آپارتمان در شهرک ساحلی ایزدشهر و ۱۲ باب ویلا در شهر نوشهر وجود دارد. همچنین در سال ۱۳۹۷، ۱۴۰۷۵ نفر شب در واحدهای نوشهر اقامت گزیده اند.