تدارکات داخلی و امور قراردادها

3672

واحد تدارکات داخلی و امور قراردادها در شرکت آلومینیوم ایران از دو بخش امور قراردادها و اداره خرید تشکیل شده است.

مديريت تداركات يكي از فعاليت هاي اصلي و ستادي شرکت آلومینیوم ایران در جهت رسيدن به اهدافش مي باشد و تمامي امور مرتبط با خريد كالا و خدمات مورد نياز براي انجام تمامي فرايندها را در بر مي گیرد. واحد تداركات مسئول اصلي خريد تجهيزات، كالا و خدمات بر اساس آیین نامه معاملات براي شرکت بوده و با تمامي بخش هاي شرکت در ارتباط است و به نوعي ارتباط شرکت با تامين كنندگان قطعات، تجهیزات و خدمات را برقرار مي سازد.

تداركات داخلی پس از اخذ فرم درخواست كالا، نسبت به جستجو در بازار و شناسايي تامين كنندگان موجود، بهترين آنها از نظر قيمت و كيفيت محصولات را، انتخاب مي كند.

در برخي موارد درراستاي قوانين وآيين نامه هاي مالي اداره تداركات براي انتخاب تامين كننده مورد نظر از طریق امور قراردادها مناقصه و يا استعلام، برگزار و نسبت به عقد قرارداد اقدام مي نمايد. البته امروزه با توجه متنوع شدن تامين كنندگان، شيوه هاي مختلف تامين كالا و خدمات و نوسان قيمت ها، فرآيند خريد كالا، تجهيزات و خدمات بسيار پيچيده و وظيفه مدير خريد و تداركات سخت تر شده است. تا آنجا كه مباحثي مانند خريد و تداركات به هنگام و به موقع، در اين حوزه بسيار مطرح و پر اهميت هستند.

مدیر تدارکات داخلی و امور قرار داد ها

 

اطلاعات تماس

دفتر اداره خرید : ۳۲۱۶۲۳۰۰ – ۰۸۶

نمابر : ۳۴۱۳۰۱۶۶ – ۰۸۶